25.06.2020 - Autor: Avaya Polska

Avaya uzyskuje 5 gwiazdek w rankingu magazynu CRN za umożliwianie partnerom handlowym wprowadzania innowacji i zapewnianie sukcesu klientów

Program Avaya Edge Partner Program doceniony 11. rok z rzędu Firma Avaya Holdings Corp., globalny lider w dziedzinie rozwiązań usprawniających i upraszczających procesy komunikacji i współpracy, poinformowała, że magazyn branżowy CRN, należący do The Channel Company, przyznał programowi partnerskiemu firmy Avaya 5 gwiazdek w swoim przewodniku po programach dla partnerów handlowych 2020 (2020 Partner Program Guide). Raport...

Program Avaya Edge Partner Program doceniony 11. rok z rzędu

Firma Avaya Holdings Corp., globalny lider w dziedzinie rozwiązań usprawniających i upraszczających procesy komunikacji i współpracy, poinformowała, że magazyn branżowy CRN, należący do The Channel Company, przyznał programowi partnerskiemu firmy Avaya 5 gwiazdek w swoim przewodniku po programach dla partnerów handlowych 2020 (2020 Partner Program Guide). Raport przedstawia najlepsze aktualnie dostępne programy dla partnerów handlowych oferowane przez czołowych dostawców produktów i usług informatycznych. Ocena 5 gwiazdek jest przyznawana elitarnemu gronu firm oferujących swoim partnerom handlowym najlepsze rozwiązania w zakresie współpracy.

Avaya Edge Partner Program to kompleksowy program dostosowany do potrzeb partnerów handlowych, który umożliwia im przyspieszenie rozwoju i wykorzystanie różnorodnych możliwości biznesowych. Program Avaya Edge Partner zwiększa możliwości partnerów w zakresie rozwoju i obsługi klienta. Pomaga w zwiększeniu sprzedaży oraz łączy w sobie podstawowe elementy motywacyjne i bardziej złożone korzyści z kompleksowym modelem wsparcia partnerów.

Błyskawicznie zmieniające się środowisko biznesowe, które bardziej niż kiedykolwiek wcześniej zależy od skutecznej komunikacji, wymaga od firm technologicznych ścisłej współpracy z partnerami handlowymi w zakresie projektowania kompleksowych rozwiązań zaspokajających potrzeby klientów — powiedział Jon Brinton, wiceprezes Avaya ds. współpracy z Partnerami. Bardzo zależy nam na bliskiej współpracy z naszymi partnerami i ich sukcesie, dlatego niezmiernie cieszymy się, że nasze zaangażowanie zostało docenione przez ekspertów. Ciągle zwiększamy to zaangażowanie i na bieżąco udoskonalamy Avaya Edge Partner Program oraz wprowadzamy innowacje z myślą o sukcesie naszych klientów.

Zespół ekspertów The Channel Company przeanalizował wiele programów dla partnerów i ocenił je w oparciu o kilka kryteriów, biorąc pod uwagę m.in. inwestycje w oferty programowe, rentowność partnerów, szkolenia i wsparcie dla partnerów, programy i zasoby marketingowe, wsparcie sprzedaży i komunikacja. Kryteria te wyróżniają Avaya Edge Partner Program wśród elitarnych programów dla dostawców technologii informatycznych oraz zapewniają maksymalne korzyści i wsparcie.

W dzisiejszych czasach technologia szybko się zmienia i jest złożona, dlatego też dostawcy rozwiązań potrzebują partnerów, którzy będą potrafili dotrzymać kroku tym zmianom i wspierać rozwój ich działalności biznesowej — powiedział Bob Skelley, dyrektor generalny The Channel Company. Przewodnik magazynu CRN po programach dla partnerów handlowych omawia mocne strony i korzyści programów oferowanych przez poszczególne firmy w celu wskazania tych, które naprawdę stymulują pozytywne zmiany w sektorze IT.