2.12.2019 - Autor: Avaya Polska

Avaya i IBM podpisały umowę, która przyspieszy wdrażanie chmury hybrydowej i wesprze transformację biznesową przedsiębiorstw

Firmy Avaya Holdings Corp. (NYSE: AVYA) i IBM ogłosiły porozumienie o współpracy, w ramach którego firma Avaya rozszerzy swoją ofertę chmury prywatnej poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii takich jak sztuczna inteligencja. Porozumienie pozwoli klientom firmy Avaya na korzystanie z wydajnych, globalnych centrów danych IBM. Dodatkowo firma Avaya będzie mogła korzystać z interfejsów API IBM Watson, aby...

Firmy Avaya Holdings Corp. (NYSE: AVYA) i IBM ogłosiły porozumienie o współpracy, w ramach którego firma Avaya rozszerzy swoją ofertę chmury prywatnej poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii takich jak sztuczna inteligencja. Porozumienie pozwoli klientom firmy Avaya na korzystanie z wydajnych, globalnych centrów danych IBM. Dodatkowo firma Avaya będzie mogła korzystać z interfejsów API IBM Watson, aby przyspieszyć podejmowanie decyzji i poprawić doświadczenie klientów.

Współczesne przedsiębiorstwa muszą zapewniać swoim klientom najwyższej jakości rozwiązania, które wpierają obsługę, poprawiają wydajność funkcjonowania oraz przekładają się na lepsze wyniki finansowe– powiedział Chris McGugan, wiceprezes ds. rozwiązań i technologii w Avaya. – Wspólne rozwiązanie zaprezentowane przez Avaya i IBM obejmuje najlepsze w swojej klasie oprogramowanie i infrastrukturę Avaya w połączeniu z wiodącą pozycją IBM w zakresie chmury hybrydowej, doradztwa i usług wdrożeniowych. Jestem niezwykle zadowolony z nawiązania tej strategicznej współpracy.

Nasi klienci zaczynają stosować chmury hybrydowe, aby unowocześnić działalność i zwiększyć innowacyjność przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów bezpieczeństwa – powiedział Denis Kennelly, kierownik ds. integracji chmurowej w IBM. – Poprzez naszą współpracę z firmą Avaya, zmierzającą do zintegrowania chmury hybrydowej, możemy poprawić wydajność i bezpieczeństwo klientów, a jednocześnie przyspieszyć dostęp do usług o wyższej wartości, które pozwolą firmie Avaya wyróżnić się wśród konkurencji i zwiększyć lojalność klientów.

Rozpoczynając kolejny etap swojej drogi w chmurze, firmy takie jak Avaya muszą płynnie
i bezpiecznie połączyć dane i pracę w środowiskach lokalnych i chmurowych dostarczanych przez różnych sprzedawców. IBM jest wiodącym dostawcą chmury hybrydowej klasy enterprise, a przejęcie przez IBM firmy Red Hat pomoże zwiększyć innowacyjność przedsiębiorstw.

 

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach ReadyNow i IBM Cloud.