25.07.2022 - Autor: Avaya Polska

Avaya i Ingram Micro dla kanału partnerskiego

W dniach 21.06 – 22.06.2022 r. nad Zalewem Sulejowskim odbyła się konferencja zorganizowana wspólnie przez firmy Avaya oraz Ingram Micro. Spotkanie zostało zorganizowane z myślą o polskich firmach działających w ramach kanału partnerskiego firmy Avaya. Celem spotkania było wsparcie autoryzowanych biznes partnerów firmy Avaya w rozwoju kompetencji. Uczestnicy wydarzenia mogli zapoznać się z informacjami na...

W dniach 21.06 – 22.06.2022 r. nad Zalewem Sulejowskim odbyła się konferencja zorganizowana wspólnie przez firmy Avaya oraz Ingram Micro. Spotkanie zostało zorganizowane z myślą o polskich firmach działających w ramach kanału partnerskiego firmy Avaya.

Celem spotkania było wsparcie autoryzowanych biznes partnerów firmy Avaya w rozwoju kompetencji. Uczestnicy wydarzenia mogli zapoznać się z informacjami na temat produktów z portfolio Avaya – dostępnych w modelu as a service/subskrypcyjnym.

Cieszymy się, że mogliśmy spotkać się z naszymi partnerami po miesiącach restrykcji związanych z pandemią COVID-19. Frekwencja pokazała, że tego typu spotkania są bardzo ważne. Była to dobra okazja do pogłębienia relacji oraz uhonorowania wyników i wyróżniających się projektów w Polsce, a także w regionie EMEA – powiedziała Małgorzata Tyszka, szefowa kanału partnerskiego w Avaya Polska.