11.03.2020 - Autor: Avaya Polska

Avaya Spaces bezpłatne dla edukacji!

Firma Avaya udostępnia bezpłatnie do celów edukacyjnych aplikację chmurową do spotkań online i pracy zespołowej. Firma Avaya udostępnia bezpłatnie wszystkim kwalifikującym się instytucjom edukacyjnym, w tym szkołom wyższym i uniwersytetom, a także organizacjom non-profit na całym świecie, pełną wersję biznesową oprogramowania Avaya Spaces. Wszystkie te instytucje, które zgłoszą się bezpośrednio do firmy Avaya, będą mogły...

Firma Avaya udostępnia bezpłatnie do celów edukacyjnych aplikację chmurową do spotkań online i pracy zespołowej.

Firma Avaya udostępnia bezpłatnie wszystkim kwalifikującym się instytucjom edukacyjnym, w tym szkołom wyższym i uniwersytetom, a także organizacjom non-profit na całym świecie, pełną wersję biznesową oprogramowania Avaya Spaces. Wszystkie te instytucje, które zgłoszą się bezpośrednio do firmy Avaya, będą mogły bezpłatnie korzystać z Avaya Spaces do 31 sierpnia br. Bezpłatna wersja oprogramowania Avaya Spaces umożliwia użytkownikom korzystanie z tele- i wideokonferencji nawet dla 200 uczestników, czata oraz pozwala na udostępnianie plików.

Avaya ściśle monitoruje sytuację związaną z epidemią koronawirusa, która dotyka ludzi na całym świecie. W obecnej chwili ogromne znaczenie ma powstrzymanie choroby, co wymaga ograniczenia podróży i bezpośredniego kontaktu pomiędzy ludźmi. Jako firma technologiczna oferująca rozwiązania do komunikacji i współpracy zdecydowaliśmy się wesprzeć te działania bezpłatne udostępniając  rozwiązanie Avaya Spaces wszystkim instytucjom edukacyjnym i organizacjom non-profit. Mamy nadzieję, że dzięki temu będą one mogły zachować ciągłość prowadzenia zajęć i zrealizować swoje cele edukacyjne pomimo zaistniałych okoliczności – powiedział Łukasz Kulig, dyrektor zarządzający Avaya Polska.

Szczegóły dotyczące oferty dla instytucji edukacyjnych i non-profit dostępne są na stronie: https://www.avaya.com/spaces-offer

Avaya Spaces to proste i bezpieczne rozwiązanie do obsługi spotkań w chmurze i pracy zespołowej, które płynnie integruje komunikację głosową, wideo, zarządzanie zadaniami i udostępnianie dokumentów. Z rozwiązania można korzystać poprzez przeglądarkę internetową lub urządzenie mobilne. Avaya Spaces umożliwia użytkownikom tworzenie przestrzeni roboczych, w których mogą oni współpracować za pomocą komunikatora, wirtualnych spotkań i udostępniania treści. Rozwiązanie zapewnia jednolite środowisko do prowadzenia spotkań i pracy grupowej umożliwiając prostą, ekonomiczną i bezpieczną komunikację i pracę za pośrednictwem różnorodnych kanałów.