18.11.2020 - Autor: Avaya Polska

Avaya Spaces z nowym koncertowym układem ekranu obejmującym nawet 61 uczestników

Dodatkowe funkcje aplikacji Avaya Spaces otwierają nowe możliwości przed światem pracy zdalnej  Firma Avaya (NYSE: AVYA) poinformowała, że Avaya Spaces, wielofunkcyjna aplikacja wideokonferencyjna do pracy zespołowej w środowisku cyfrowym, została uzupełniona o nowe funkcje. Jedną z nich jest koncertowy układ ekranu, który umożliwia zdalne spotkania z udziałem nawet 61 uczestników. Avaya Spaces pozwala na zdalną pracę z dowolnego miejsca, a dzięki centralnemu zarządzaniu komunikacją głosową i wideo, wysyłaniem wiadomości,...

Dodatkowe funkcje aplikacji Avaya Spaces otwierają nowe możliwości przed światem pracy zdalnej 

Firma Avaya (NYSE: AVYA) poinformowała, że Avaya Spaces, wielofunkcyjna aplikacja wideokonferencyjna do pracy zespołowej w środowisku cyfrowym, została uzupełniona o nowe funkcje. Jedną z nich jest koncertowy układ ekranu, który umożliwia zdalne spotkania z udziałem nawet 61 uczestników. Avaya Spaces pozwala na zdalną pracę z dowolnego miejsca, a dzięki centralnemu zarządzaniu komunikacją głosową i wideo, wysyłaniem wiadomości, czatem i realizacją zadań zwiększa produktywność i zadowolenie pracowników.  

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez firmę Avaya, 57% przedsiębiorstw odczuwa pewne problemy w związku ze zdalną komunikacją. Na rynku pojawiła się ogromna liczba platform i narzędzi do obsługi wideokonferencji. Firmy szukają jednak wszechstronnych rozwiązań ułatwiających współpracę, które są prostsze w obsłudze niż środowiska złożone z wielu aplikacji. Klienci i pracownicy potrzebują odpowiednich narzędzi usprawniających pracę zdalną, jak również fundamentalnej zmiany podejścia do używania tych narzędzi. Trzeba odejść od tradycyjnych wideokonferencji na rzecz środowisk współpracy w chmurze działających przez cały tydzień i całą dobę. Za pomocą aplikacji Avaya Spaces firma może sprawnie wykonywać nie tylko codzienne, rutynowe zadania, lecz również nowe i nieplanowane pilne prace, które mogą pojawić się w każdej chwili. 

Środowisko biznesowe uległo dużym zmianom. Przedsiębiorstwa, klienci i pracownicy pracują dziś indywidualnie i zespołowo z dowolnego miejsca. Samo umożliwienie zdalnej komunikacji jednak nie wystarczy. Musimy budować nową przyszłość świata pracy ― powiedział Anthony Bartolo, wiceprezes wykonawczy i dyrektor ds. produktów w firmie Avaya. Wprowadzając nowe funkcje w aplikacji Avaya Spaces, rozwijamy się razem z klientami. Nasza oferta dostosowuje się do zmian w środowisku biznesowym. Oferuje realne rozwiązania rzeczywistych problemów w każdej branży. Avaya ma wyjątkowe możliwości, aby wprowadzać innowacje ułatwiające współpracę, a tym samym pomagać przedsiębiorstwom różnej wielkości w osiąganiu coraz lepszych wyników. 

Wśród rozszerzeń wprowadzonych w aplikacji Avaya Spaces znajdują się: 

  • Koncertowy układ ekranu obejmujący nawet 61 uczestników w standardzie HD. Osoba prowadząca prezentację jest wyświetlana w większym polu na środku ekranu. Rozwiązanie to sprawdza się znakomicie podczas zebrań wszystkich pracowników lub posiedzeń władz samorządowych. 
  • Rozszerzone układy ekranów umożliwiające elastyczną obsługę zebrań różnego typu, takich jak dyskusje panelowe, szkolenia, planowanie projektów i wywiady. 
  • Zmodernizowane funkcje kontroli nad pracą w grupie obejmujące różne przypadki użycia. Przykładowo, nauczyciel może umożliwić uczniom przesyłanie prac pisemnych lub prowadzenie rozmów na czacie po lekcjach. Może też wyłączać niepotrzebne elementy, aby uczniowie się nie rozpraszali. 
  • Inteligentna moderacja, w tym inteligentne wyciszanie, kontrolowanie kamer i mikrofonów uczestników przez prowadzącego oraz funkcje podnoszenia rąkUmożliwia ona efektywne zarządzanie sesjami w celu ograniczenia do minimum przerw i zakłóceń oraz utrzymanie poziomu interaktywności zgodnego z wymaganiami prowadzącego. 

Pełna treść materiału prasowego (w języku angielskim) jest dostępna na stronie: https://www.avaya.com/en/about-avaya/newsroom/pr-us-201110/