27.10.2021 - Autor: Avaya Polska

Avaya wśród „wizjonerów” w raporcie firmy Gartner „Magic Quadrant™” za 2021 rok

Avaya Spaces® to aplikacja ułatwiająca współpracę, która jest coraz chętniej wybierana przez firmy jako platforma innowacyjnych form pracy.   Firma Avaya (NYSE: AVYA), globalny lider w dziedzinie rozwiązań usprawniających oraz upraszczających procesy komunikacji i współpracy, poinformowała, że w raporcie firmy Gartner „Magic Quadrant” za 2021 rok dotyczącym rozwiązań konferencyjnych (2021 Gartner Magic Quadrant for Meeting Solutions) została uznana za „wizjonera” (ang. Visionary) i. Gartner definiuje rozwiązania konferencyjne...

Avaya Spaces® to aplikacja ułatwiająca współpracę, która jest coraz chętniej wybierana przez firmy jako platforma innowacyjnych form pracy.  

Firma Avaya (NYSE: AVYA), globalny lider w dziedzinie rozwiązań usprawniających oraz upraszczających procesy komunikacji i współpracy, poinformowała, że w raporcie firmy Gartner „Magic Quadrant” za 2021 rok dotyczącym rozwiązań konferencyjnych (2021 Gartner Magic Quadrant for Meeting Solutions) została uznana za „wizjonera” (ang. Visionary) i. Gartner definiuje rozwiązania konferencyjne jako „produkty umożliwiające przeprowadzanie różnego typu wirtualnych spotkań, łączące funkcje komunikacji, współpracy i współużytkowania treści”. W swoim ubiegłorocznym raporcie Gartner zaliczył firmę Avaya do „niszowych graczy” (ang. Niche Player) w tej samej kategorii, zaś w tym roku ― do „wizjonerów”. Zawdzięczamy to rozwiązaniu Avaya Spaces, które jest dostępne na rynku dopiero drugi rok.  

 Avaya Spaces® to platforma umożliwiająca współpracę oraz wirtualne konferencje i spotkania, których uczestnicy mają wrażenie bezpośredniego kontaktu. Obejmuje wideokonferencje, czat, repozytorium dokumentów i zarządzanie zadaniami. Udostępnia stałą płaszczyznę spotkań i współpracy, na której każdy członek zespołu może się wypowiadać i komunikować z pozostałymi. Avaya Spaces to rozwiązanie idealne dla środowisk hybrydowych i przedsiębiorstw działających według koncepcji Composable Enterpriseii. Zapewnia elastyczność w obsłudze zmieniających się potrzeb biznesowych,  modeli biznesowych i sposobów pracy firmy. 

 „W dzisiejszym świecie praca jest wykonywana elastycznie – w różnych miejscach i według różnych harmonogramów” ― powiedział Simon Harrison, wiceprezes i dyrektor ds. marketingu w firmie Avaya. „W związku z tym wszyscy potrzebujemy narzędzi, które łączą zespoły i upraszczają realizację zadań. W przypadku pracy zdalnej decyzje biznesowe muszą być podejmowane w dynamicznym, ciągle dostępnym środowisku. Platforma Avaya Spaces została zaprojektowana z myślą o współpracy nie tylko w trakcie spotkań, lecz również przed nimi i po ich zakończeniu. Pomaga użytkownikom 
w połączeniu wszystkich tych trzech obszarów. W raporcie firmy Gartner „Magic Quadrant” a 2020 rok dotyczącym rozwiązań konferencyjnych Avaya znalazła się w grupie „graczy niszowych”, a w tegorocznej edycji raportu ― wśród „wizjonerów”, co według nas odzwierciedla takie zalety platformy Avaya Spaces, jak ujednolicenie doświadczeń użytkowników, uproszczenie złożonych przepływów pracy i zwiększenie zasięgu geograficznego współpracy”. 

 Ponad 130 000 przedsiębiorstw na całym świecie, w tym 90% firm z listy Fortune 100, korzysta z rozwiązań firmy Avaya, aby zapewnić swoim klientom i pracownikom niezawodne, bezpieczne i inteligentne połączenia.  

 Pełna wersja informacji prasowej (w języku angielskim) dostępna na stronie: https://www.avaya.com/en/about-avaya/newsroom/pr-us-211020/