30.10.2020 - Autor: Avaya Polska

Avaya wśród najlepszych pracodawców świata wg Forbes i Statista Inc.

Avaya poinformowała, że została umieszczona na tegorocznej liście „Najlepsi pracodawcy świata” magazynu Forbes i firmy badawczej Statista Inc. Zestawienie zostało przygotowane na podstawie anonimowych, niezależnych badań ankietowych przeprowadzonych wśród ponad 160 000 pracowników różnych przedsiębiorstw w przeszło 58 krajach. Uczestników poproszono o ocenę zarówno swojego pracodawcy jak i innych firm ze swojej branży według takich kryteriów, jak równe...

Avaya poinformowała, że została umieszczona na tegorocznej liście „Najlepsi pracodawcy świata” magazynu Forbes i firmy badawczej Statista Inc. Zestawienie zostało przygotowane na podstawie anonimowych, niezależnych badań ankietowych przeprowadzonych wśród ponad 160 000 pracowników różnych przedsiębiorstw w przeszło 58 krajach. Uczestników poproszono o ocenę zarówno swojego pracodawcy jak i innych firm ze swojej branży według takich kryteriów, jak równe traktowanie płci, odpowiedzialność społeczna, wizerunek, ekonomiczne skutki działalności (tzw. ślad ekonomiczny), rozwijanie talentów i reakcja na pandemię COVID-19. Łącznie przeanalizowano ponad 5 000 000 punktów danych.

„Według mnie powinniśmy otrzymać nagrodę za to, że mamy najlepszych na świecie pracowników. Zatrudniamy 8000 osób na całym globie. Jestem dumny, że należę do zespołu ludzi z pasją, którzy na pierwszym miejscu zawsze stawiają klienta” ― powiedział Jim Chirico, prezes i dyrektor generalny firmy Avaya. „Miejsce wśród najlepszych pracodawców na świecie to efekt naszych inwestycji w ludzi i kulturę. Avaya jest liderem w dziedzinie innowacji, który przyciąga i zatrzymuje największe talenty. Dziękuję naszym pracownikom z całego świata za ich codzienną pracę, która zmienia życie ludzi. Odgrywacie kluczową rolę w tworzeniu rozwiązań ważnych dla naszych klientów”.