1.04.2021 - Autor: Avaya Polska

Avaya wyróżniona za wspieranie innowacyjności partnerów i pomaganie klientom w osiąganiu sukcesów poprzez szersze wykorzystanie chmury

Firma Avaya otrzymała pięć gwiazdek w „Przewodniku po programach partnerskich na rok 2021” opublikowanym przez CRN®.  Przewodnik publikowany jest przez CRN co roku i informuje o najlepszych aktualnie programach dla partnerów handlowych, oferowanych przez czołowych dostawców produktów i usług IT. Ocena pięciu gwiazdek jest przyznawana elitarnemu gronu firm oferujących swoim partnerom handlowym najlepsze rozwiązania w zakresie współpracy.  Program partnerski Avaya Edge Partner Program, obejmujący ponad 4...

Firma Avaya otrzymała pięć gwiazdek w „Przewodniku po programach partnerskich na rok 2021” opublikowanym przez CRN® Przewodnik publikowany jest przez CRN co roku i informuje o najlepszych aktualnie programach dla partnerów handlowych, oferowanych przez czołowych dostawców produktów i usług IT. Ocena pięciu gwiazdek jest przyznawana elitarnemu gronu firm oferujących swoim partnerom handlowym najlepsze rozwiązania w zakresie współpracy. 

Program partnerski Avaya Edge Partner Program, obejmujący ponad 4 100 partnerów na całym świecie, to kompleksowe podejście, które upraszcza, integruje i dostosowuje się do zmieniających się potrzeb partnerów, aby pomóc w napędzaniu wzrostu i wprowadzaniu dodatkowych możliwości biznesowych. Program partnerski Avaya Edge zwiększa możliwości partnerów w zakresie jak najlepszej obsługi klientów i rozwoju poprzez stymulowanie sprzedaży i połączenie prostej struktury motywacyjnej i bardziej dostosowanych korzyści z ulepszonym modelem wspierania partnerów. 

„Ponad 144 miliony użytkowników w 190 krajach na całym świecie codziennie używa rozwiązań Avaya OneCloud do celów biznesowych. Wielu z nich korzysta ze wsparcia naszych partnerów handlowych” ― powiedział Dennis Kozak, SVP, Global Channel Sales, Avaya„Nasi partnerzy na całym świecie są starannie wybierani pod kątem innowacyjności i pomysłowości. Partnerzy wspierają rozwiązania firmy Avaya swoją wiedzą i doświadczeniem, dzięki czemu ich klienci mogą rozwijać swoje firmy. Chcemy więc udostępniać naszym partnerom optymalne programy, które pomogą im w osiąganiu sukcesów”. 

Zespół badawczy The Channel Company przeanalizował wiele programów dla partnerów i ocenił je w oparciu o kilka kryteriów, takich jak inwestycje w oferty programowe, rentowność partnerów, szkolenia i wsparcie dla partnerów, programy i zasoby marketingowe, wsparcie sprzedaży i komunikacja. Kryteria te wyróżniają Avaya Edge Partner Program wśród elitarnych programów dla dostawców technologii informatycznych oraz zapewniają maksymalne korzyści i wsparcie. 

W ramach programu Avaya Edge Partner Program gromadzonych jest wiele informacji zwrotnych i innych danych pochodzących od partnerów i klientów. Program jest otwarty dla szerokiej grupy podmiotów niezależnie od ich wielkości czy preferowanego modelu współpracy. Dzięki temu Avaya Edge Partner Program jest dziś jednym z nielicznych w branży programów partnerskich, które zapewniają równe szanse rozwoju zarówno małym firmom i wielkim przedsiębiorstwom.