16.12.2021 - Autor: Avaya Polska

DHL Supply Chain Singapore wspiera rozwój biznesu i zwiększa utrzymanie agentów dzięki Avaya OneCloud™

Dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji do zarządzania obciążeniem pracą, DHL Supply Chain odnotowuje dwucyfrowy wzrost wskaźnika utrzymania agentów.  DHL Supply Chain, wiodący na świecie dostawca logistyki kontraktowej, dzięki wdrożeniu pakietu technologii Avaya (NYSE: AVYA) OneCloud™ przyspieszył rozwój biznesu, aby sprostać gwałtownemu wzrostowi popytu na swoje usługi i jednocześnie zwiększył do rekordowego poziomu wskaźnik utrzymania agentów.    DHL...

Dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji do zarządzania obciążeniem pracą, DHL Supply Chain odnotowuje dwucyfrowy wzrost wskaźnika utrzymania agentów. 

DHL Supply Chain, wiodący na świecie dostawca logistyki kontraktowej, dzięki wdrożeniu pakietu technologii Avaya (NYSE: AVYA) OneCloud przyspieszył rozwój biznesu, aby sprostać gwałtownemu wzrostowi popytu na swoje usługi i jednocześnie zwiększył do rekordowego poziomu wskaźnik utrzymania agentów.   

DHL Contact Centre Services z siedzibą w Singapurze dostarcza rozwiązania logistyczne dla wielu branż, w tym logistyki, usług, technologii oraz dla instytucji publicznych. Zmiany gospodarcze i społeczne wywołane pandemią Covid-19 spowodowały, że firma musiała lepiej reagować na rosnące zapotrzebowanie klientów na szybkie oraz efektywne kosztowo usługi contact center. 

Z uwagi na pandemię ostatnie 18 miesięcy charakteryzowało się ogromnym skokiem popytu na wysokiej jakości usługi z zakresu customer experience. Od 2019 roku do dziś, wraz z wdrożeniem Avaya OneCloud, liczba pracujących równolegle agentów wzrosła u nas o 300%. Retencja w branży contact center już od wielu lat jest dużym wyzwaniem dla firm. Dzięki wdrożeniu contact center napędzanego przez AI oraz kompleksowego, opartego na chmurze narzędzia do współpracy nasz wskaźnik retencji znacząco wzrósł, stając się najlepszym w swojej klasie w branży.

Bezpieczeństwo i skalowalność rozwiązania oznacza, że możemy powielać to środowisko obsługi klienta na innych rynkach, umożliwiając agentom contact center logowanie się z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie i uzyskiwanie dostępu do funkcji komunikacji i współpracy. W najbliższej przyszłości będziemy rozszerzać naszą ofertę contact center na Japonię, Koreę, Australię, Malezję i Filipiny.

–  Jerome Gillet, CEO, Singapore Cluster, DHL Supply Chain. 

DHL Supply Chain, dzięki swoim usługom, usprawnia pracę przedsiębiorstw – szczególnie w newralgicznych momentach – tak jak podczas ostatnich miesięcy pandemii, kiedy to wymogi związane z obsługą klienta znacznie wzrosły. Rozwiązania do obsługi klienta oparte na chmurze, automatyzacja i zarządzanie wiedzą przekładają się na dostarczanie usług w znacznie szybszym czasie, jednocześnie wspierając osoby i przedsiębiorstwa odpowiedzialne za ich świadczenie.

– Nidal Abou-Ltaif, prezes, Avaya International.