5.05.2020 - Autor: Avaya Polska

Doroczna konferencja dla partnerów firmy Avaya zrealizowana za pomocą rozwiązania Avaya Spaces

Kwietniowa konferencja Partner Community Council przeznaczona dla partnerów firmy Avaya w Wielkiej Brytanii i Europie odbyła się w całości online za pośrednictwem narzędzia Avaya Spaces. Podczas konferencji eksperci prezentowali nowe rozwiązania, procesy i oferty, które pomagają przedsiębiorstwom na całym świecie prowadzić działalność gospodarczą. Ponadto konferencja obfitowała w aktualne informacje dotyczące przyszłości biznesu, w tym prezentację zaawansowanych rozwiązań do komunikacji...

Kwietniowa konferencja Partner Community Council przeznaczona dla partnerów firmy Avaya w Wielkiej Brytanii i Europie odbyła się w całości online za pośrednictwem narzędzia Avaya Spaces.

Podczas konferencji eksperci prezentowali nowe rozwiązania, procesy i oferty, które pomagają przedsiębiorstwom na całym świecie prowadzić działalność gospodarczą. Ponadto konferencja obfitowała w aktualne informacje dotyczące przyszłości biznesu, w tym prezentację zaawansowanych rozwiązań do komunikacji i współpracy.

Wirtualne wydarzenie było dostępne na Avaya Spaces — chmurowej platformie do spotkań i współpracy, z którą pracownicy mogą się łączyć zdalnie. Spaces udostępnia szeroki zestaw narzędzi komunikacyjnych, w tym konferencje głosowe i wideokonferencje nawet dla 500 uczestników.