29.04.2022 - Autor: Avaya Polska

Avaya i Warszawska Izba Gospodarcza WIG wspólnie podczas Dnia Polonii i Polaków Za Granicą

Firma Avaya (NYSE: AVYA), globalny lider w dziedzinie rozwiązań usprawniających i upraszczających procesy komunikacji, poinformowała, że dzięki platformie Avaya Spaces możliwe będzie wspólne świętowanie Dnia Polonii i Polaków Za Granicą. Podczas wydarzenia uczestnicy odśpiewają hymn narodowy Polski. Dzień Polonii i Polaków za Granicą organizowany jest kolejny raz przez Warszawską Izbę Gospodarczą, która w zeszłym roku wdrożyła rozwiązania...

Firma Avaya (NYSE: AVYA), globalny lider w dziedzinie rozwiązań usprawniających i upraszczających procesy komunikacji, poinformowała, że dzięki platformie Avaya Spaces możliwe będzie wspólne świętowanie Dnia Polonii i Polaków Za Granicą. Podczas wydarzenia uczestnicy odśpiewają hymn narodowy Polski. Dzień Polonii i Polaków za Granicą organizowany jest kolejny raz przez Warszawską Izbę Gospodarczą, która w zeszłym roku wdrożyła rozwiązania Avaya Spaces. Tegoroczne wspólne śpiewanie jest dedykowane Polakom mieszkającym w Ukrainie. 

„Dzień Polonii i Polaków Za Granicą to bardzo ważne święto dla naszych rodaków, którzy z różnych przyczyn nie mieszkają w ojczystym kraju. Cieszymy się, że dzięki współpracy z Warszawską Izbą Gospodarczą możemy po raz kolejny wziąć udział w obchodach tego święta” – powiedział Łukasz Kulig, dyrektor zarządzający firmy Avaya w Polsce.  

Dzień Polonii i Polaków Za Granicą odbędzie się 1 maja o godzinie 15:00. Szczegóły dostępne są na stronie: https://wig.waw.pl/swietujmy-razem-dzien-polonii-i-polakow-za-granica/  

Avaya Spaces to nowoczesna platforma do współpracy i pracy zespołowej w środowisku cyfrowym, która udostępnia możliwości Unified Communications za pośrednictwem urządzeń preferowanych przez użytkowników. Avaya Spaces pozwala na realizację wideokonferencji i zdalną pracę z dowolnego miejsca na świecie, a dzięki centralnemu zarządzaniu komunikacją głosową i wideo, wysyłaniem wiadomości, czatem i realizacją zadań zwiększa produktywność i zadowolenie pracowników. Rozwiązanie pozwala na realizację wideokonferencji w koncertowym układzie ekranu, który obejmuje nawet 61 uczestników w standardzie HD. Osoba prowadząca prezentację jest wyświetlana w większym polu na środku ekranu. Rozwiązanie to sprawdza się znakomicie podczas zebrań wszystkich pracowników lub posiedzeń władz samorządowych.