19.07.2018 - Autor: Avaya Polska

Firma Avaya lojalna wobec tysięcy użytkowników rozwiązania CS1000

Do 2020 r. pokolenie tzw. millenialsów będzie stanowić połowę wszystkich pracowników na świecie. Dla rynku pracy oznacza to zmiany, do których z jednej strony trzeba się dostosować, a które z drugiej stwarzają nowe, niesamowite możliwości. Przetwarzanie w chmurze, wielkie zbiory danych, sztuczna inteligencja, oraz perfekcyjne wykorzystanie mediów społecznościowych przez pokolenie millenialsów niedługo sprawią, że tak...

Do 2020 r. pokolenie tzw. millenialsów będzie stanowić połowę wszystkich pracowników na świecie. Dla rynku pracy oznacza to zmiany, do których z jednej strony trzeba się dostosować, a które z drugiej stwarzają nowe, niesamowite możliwości.

Przetwarzanie w chmurze, wielkie zbiory danych, sztuczna inteligencja, oraz perfekcyjne wykorzystanie mediów społecznościowych przez pokolenie millenialsów niedługo sprawią, że tak lubiane przez naszych partnerów i klientów rozwiązanie CS1000 stanie się przeszłością.

Aby móc wyprzedzać trendy i błyskawicznie przeprowadzić transformację cyfrową, stworzyliśmy program Loyalty2Gether. Umożliwia on przeniesienie współpracy i komunikacji z klientami na całkiem nowy poziom.

Jeśli jesteś klientem lub partnerem korzystającym z rozwiązania Avaya CS1000, program Loyalty2Gether jest właśnie dla Ciebie. Avaya oferuje nowy system pod nazwą CS1000 Loyalty2Gether. Jest to kompleksowy i niezwykle atrakcyjny cenowo pakiet rozwiązań komunikacyjnych obejmujący między innymi rozwiązania Avaya Aura i IP Office. Pakiet ten zapewnia przedsiębiorstwom bezproblemowy dostęp do różnych kanałów komunikacji oraz stanowi podstawę długofalowej cyfryzacji. Nasze nowe technologie są niezwykle łatwe we wdrożeniu, elastyczne pod względem wykorzystania oraz stworzone z myślą o stopniowej transformacji cyfrowej przy zachowaniu ciągłości Twojej działalności.

CS1000 Loyalty2Gether to krok w kierunku nowej, cyfrowej, inteligentnej i spersonalizowanej obsługi. Pomagamy tysiącom klientom w migracji do nowego rozwiązania. Możemy pomóc i Tobie.