13.10.2021 - Autor: Avaya Polska

Transcosmos zapewnia bezproblemową obsługę klienta dzięki platformie Avaya OneCloud CCaaS z konwersacyjną sztuczną inteligencją

Transcosmos zapewnia bezproblemową obsługę klienta dzięki platformie Avaya OneCloud CCaaS z konwersacyjną sztuczną inteligencją. Japoński gigant outsourcingu procesów biznesowych, obecny w 30 krajach i regionach, w tym i w Polsce, jest teraz w stanie zapewnić swoim klientom bezproblemową obsługę dzięki wdrożeniu platformy Avaya OneCloudTM CCaaS z konwersacyjną sztuczną inteligencją.   Avaya OneCloudTM CCaaS, stworzona z wykorzystaniem rozwiązania Google Cloud™ Contact Center AI, jest pierwszą tego typu platformą wdrożoną...

Transcosmos zapewnia bezproblemową obsługę klienta dzięki platformie Avaya OneCloud CCaaS z konwersacyjną sztuczną inteligencją.

  • Japoński gigant outsourcingu procesów biznesowych, obecny w 30 krajach i regionach, w tym i w Polsce, jest teraz w stanie zapewnić swoim klientom bezproblemową obsługę dzięki wdrożeniu platformy Avaya OneCloudTM CCaaS z konwersacyjną sztuczną inteligencją.  
  • Avaya OneCloudTM CCaaS, stworzona z wykorzystaniem rozwiązania Google Cloud™ Contact Center AI, jest pierwszą tego typu platformą wdrożoną w Japonii. 

Firma Avaya (NYSE: AVYA), globalny lider w dziedzinie rozwiązań usprawniających oraz upraszczających procesy komunikacji i współpracy, poinformowała, że transcosmos inc., japoński gigant outsourcingu procesów biznesowych, obecny w 30 krajach i regionach, w tym i w Polsce, jest teraz w stanie zapewnić swoim klientom bezproblemową obsługę dzięki wdrożeniu platformy Avaya OneCloudTM CCaaS z konwersacyjną sztuczną inteligencją. 

Avaya OneCloud™ CCaaS wraz z Google Cloud™ Contact Center AI jest pierwszym tego typu wdrożeniem w Japonii. Rozwiązanie usprawnia obsługę klienta i zwiększa produktywność agentów. Projekty pilotażowe z wykorzystaniem platformy opartej na sztucznej inteligencji są już realizowane z kilkoma klientami transcosmos, a firma spodziewa się znacznego rozszerzenia usługi w nadchodzącym roku. 

Klienci, którzy już korzystają z platformy, wykorzystują zaawansowanych wirtualnych agentów, którzy zapewniają intuicyjne i naturalne interakcje bez konieczności interwencji agenta, w każdym punkcie kontaktu. Funkcje samoobsługi pomogą contact centers firmy transcosmos poprawić czas odpowiedzi oraz zmniejszyć liczbę połączeń. 

Rozwiązanie wspomaga również pracowników, dostarczając im w odpowiednim momencie kontekstową wiedzę na temat rozmów z klientami na żywo. Znacznie zmniejsza to obciążenie użytkowników, którzy nie muszą już powtarzać swoich problemów, a jednocześnie umożliwia agentom szybsze ich rozwiązywanie, ponieważ rozpoczynają każdą rozmowę ze szczegółowymi informacjami na temat konkretnego zapytania. 

transcosmos będzie również korzystać z wbudowanych funkcji analizy nastroju, opartych na technologii przetwarzania języka naturalnego, jako głównego źródła informacji i analiz w celu zwiększenia wskaźnika zadowolenia klientów (CSAT) i efektywności operacyjnej. 

Rozwiązanie opracowane przez transcosmos jest jednym z wielu, które będzie można zobaczyć na stoisku Avaya na targach GITEX Global 2021Avaya jest obecna na targach GITEX we współpracy z Future TechnologyGulf ApplicationsRayCom TechnologiesSestekSummit Technology SolutionsToolwireTOPAZ oraz Verint Systems