10.12.2020 - Autor: Avaya Polska

W pełni cyfrowa edukacja w Pakistanie

Pakistan Telecommunication Company Limited (PTCL), jeden z największych pakistańskich dostawców usług teleinformatycznych, nawiązał współpracę z firmą Avaya w zakresie QTaleem — internetowej platformy wykorzystującej rozwiązanie Avaya Spaces. PTCL QTaleem działa w całym Pakistanie i umożliwia w pełni cyfrową edukację. Dzięki niej administratorzy uniwersytetów, nauczyciele i studenci mogą osiągnąć online taką samą produktywność jak podczas pracy...

Pakistan Telecommunication Company Limited (PTCL), jeden z największych pakistańskich dostawców usług teleinformatycznych, nawiązał współpracę z firmą Avaya w zakresie QTaleem — internetowej platformy wykorzystującej rozwiązanie Avaya Spaces.

PTCL QTaleem działa w całym Pakistanie i umożliwia w pełni cyfrową edukację. Dzięki niej administratorzy uniwersytetów, nauczyciele i studenci mogą osiągnąć online taką samą produktywność jak podczas pracy na terenie kampusów uniwersyteckich i szkół. To w pełni chmurowe rozwiązanie udostępnia kompleksowy system zarządzania uniwersytetem, zapewniając wielodostępowość (multitenancy), obsługę języków regionalnych, szybką instalację i wdrażanie nowych użytkowników oraz możliwość prowadzenia kursów wideo na żywo i ich nagrywania.

Avaya Spaces, wielofunkcyjna aplikacja wideokonferencyjna do pracy zespołowej w środowisku cyfrowym, jest zintegrowana z platformą PTCL QTaleem. Dzięki Avaya Spaces możliwe jest prowadzenie komunikacji wideo, scentralizowane zarządzanie głosem, czatem i zadaniami w jednej aplikacji dostępnej z poziomu komputera stacjonarnego lub telefonu komórkowego. Takie rozwiązanie ułatwia instytucjom edukacyjnym, zarówno w kampusie, jak i poza nim, przechodzenie w kierunku modeli edukacji hybrydowej lub całkowicie zdalnej.

Szczegóły dostępne (informacja prasowa w języku angielskim) na stronie: https://www.avaya.com/en/about-avaya/newsroom/pr-uae-201207/